فلزیاب Au Gold Finder گلد فایندر

فلزیاب Au Gold Finder یکی از بهترین دستگاههای طلایاب در فرکانس 56 کیلوهرتز نوکتا ماکرو است. طلایاب AU برای یافتن طلا تضمین شده است! نوکتا ماکرو به دلیل دستگاههای فلزیابی که در عمق سنس می کند شهرت دارد و در پاسخ به کاوشگران جدی طلا که به دنبال قطعات کوچک تا بزرگ طلا در انواع زمین ها هستند ، مناسب می باشد

دستگاه گلد فایندر

ویژگی های فلزیاب Au Gold Finder

طلایاب گلد فایندر  از بالانس دستی ، ردیابی و حذف ذرات دستی برای حداکثر لغو خاک بسیار معدنی استفاده می کند. از ایالات متحده آمریکا / آفریقا / آمریکای جنوبی / تا استرالیا ، بسیاری از متخصصان حرفه ای ردیاب طلا در حال گزارش عملکرد شگفت انگیز با AU Gold Finder هستند.

این بسته طلایی نهایی شامل دو سیم پیچ DD ضد آب (10×5.5 “و 5”) ، هدفون ، روکش سیم پیچ و کمربند نصب مفصل ران برای استفاده جایگزین است. سوئیچ ها و دستگیره های ساده برای استفاده کاربران کمتر حدس می زنند و زمان بیشتری برای حفاری دارند. سه حالت جستجو به شما امکان می دهد تا در صورت لزوم تبعیض را تنظیم کرده و مناطق زباله را تنظیم کنید.

امکانات دستگاه گلد فایندر

  • فرکانس 56 کیلوهرتز  که 56 کیلو هرتز نهایت حساسیت و عمق را به شما می دهد.
  • تقویت کننده صدا افزایش سیگنالهای ضعیف از اهداف کوچک یا عمیق است.
  • تفکیک دستگاه که هنگام شناسایی موارد ناخواسته را فیلتر می کند .
  • همراه با (2) سیم پیچ جستجوی DD ضد آب (10×5.5 “و 5”) از جمله پوشش های سیم پیچ جستجو.
  • قبل از حفاری بدانید  مواد دفن شده آهنی است یا غیر آهنی است.
  • IP54 از دستگاه شما در برابر پاشش گرد و غبار و آب از هر جهت محافظت می کند.

فلزیاب گلد فایندر

تست میدانی گلد فایندر

AU Gold Finder دارای سه حالت جستجوی مجزا برای تجربه بهتر شکار طلا است. حالت ALL METAL به دورترین قسمت زمین نفوذ می کند و برای یافتن هر چیزی عالی است. حالت FAST DISC.1 برای شکار طلا در مزارع با کانی سازی زیاد یا مقادیر قابل توجهی از سنگهای رسانا برنامه ریزی شده است. این حالت سرعت شناسایی و بازیابی هدف را در مناطقی که سطل زباله زیادی دارد بهبود می بخشد. حالت DISC.2 DEEP یک تنظیمات تبعیض دو رنگ به کاربر می دهد که برای مزارع طلا با مواد معدنی کمتر یا سنگ های گرم طراحی شده است. این باعث افزایش عملکرد عمق می شود در حالی که هنوز می توانید ناگت های بزرگ و کوچک طلا را مشخص کنید.

AU Gold Finder دارای سوئیچ ها و دکمه های آسان برای استفاده از عملکرد دستگاه است. حتی با درجه بندی IP54 همراه است که از فلزیاب در برابر هرگونه اسپری آب و گرد و غبار محافظت می کند. برای اضافه کردن همه چیز ، این دستگاه شامل دو سیم پیچ جستجوی ضد آب DD (یکی 10×5.5 “و دیگری 5”) و دو پوشش سیم پیچ جستجو برای محافظت نهایی است.

برای اطلاع از اخرین قیمت فلزیاب در بازار روز ایران کلیک کنید .فلزیاب X finder یکی از خوبهای در زمینه شعاع زن

, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست