فلزیاب Fisher F11

فلزیاب Fisher F11 نسل جدیدی از دستگاههای فلزیاب را معرفی می کند . F11 در پایینتر از  F22 قرار دارد ، اما با عملکرد جستجو در اوج سلف افسانه ای F2 قرار دارد.
ما در نگاه اول دستگاه را دوست داریم. تاکنون کیفیت عالی پردازش تک تک اجزا در این بازه قیمت برای ما ناشناخته بود. قطب اکنون 3 قطعه است. و در هر کوله پشتی جای می گیرد ، صفحه نمایش بسیار تمیز و مرتب به نظر می رسد ، صفحه لمسی را می توان به راحتی فشار داد ، صفحه نمایش و جعبه الکترونیک یک احساس بسیار با کیفیت را ایجاد می کند.

مانیتور فلزیاب Fisher F11ویژگی های فلزیاب Fisher F11

 اتصالات کابل در بهترین کیفیت نگه داشته می شوند و پلاگین کویل تازه طراحی شده با حلقه پهن به راحتی به سوکت تبدیل می شود. باز شدن باتری با سیستم کشویی جدید جزئیات شیک و کاربردی است.
آخرین مدارهای الکترونیکی در هزینه های انرژی صرفه جویی می کنند و به F11 اجازه می دهد 25 ساعت را فقط با یک باتری 9 ولتی تشخیص دهد. fisher f11 در حال حاضر دارای یک شناسه 4 رنگ و یک طیف هدایت 9 بخشی برای تشخیص سریع فلز است. در این محدوده قیمت ، مکان بدون حرکت نیز وجود دارد که سکه های واقع شده و سایر اشیا exactly را دقیقاً در مرکز قرقره نشان می دهد: این امر بازیابی یافته ها را آسان می کند.


داده های فنی: نمایش اطلاعات دیجیتال با وضوح بالا در طراحی باریک جدید ، طیف هدایت 9 بخش برای تشخیص سریع جسم ، تمایز صدای 4 برابر ، 7.69 کیلوهرتز ، فرکانس کار ، مکان نقطه ایستا ، نور فوق العاده ، فقط تقریباً. 1.1 کیلوگرم زمان پاسخ سریع ، کنترل میزان صدا مناسب برای انواع کف (از جمله شکار در ساحل) ، عملکرد آسان ، عملکرد تفکیک (فیلتر کردن انواع فلزات ناخواسته مانند آهن) 

دستگاه فلزیاب Fisher F11فلزیاب Fisher F11 سه حالت کار را ارائه می دهد: طلا و جواهر ، سکه و مصنوع. استفاده از این اولین مدل در آخرین سری F از آزمایشگاه های تحقیقاتی فیشر آسان است. در کمترین زمان قادر به کشف تاریخ نخواهید بود.

لینک های مفید که شاید بهتر باشد مطالعه کنید
, , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست