فلزیاب Fisher F19

فلزیاب Fisher F19 در سال 2014 معرفی و تولید شده است که هنوز هم توزیع می گردد . در اصل در دو مدل “نسخه محدود” که دارای طرح رنگ استتار است ، یکی به رنگ سبز و دیگری به رنگ صورتی منتشر شد. تفاوت دیگری بین مدلهای Ltd و مدل استاندارد مشکی و طلایی که سرانجام در اواخر سال 2015 منتشر شد به جز قیمت کمی پایین تر وجود ندارد.

فلزیاب فیشر f19

ویژگی های فلزیاب Fisher F19

Fisher F19 در اصل یک دستگاه Fisher Gold Bug Pro است که با ویژگی های اضافی ساخته شده است تا به عنوان یک فلزیاب دور و اطراف جذابتر باشد. F19 عمدتا بازار کاوش آثار باستانی  را هدف قرار داده است. این ویژگی ها در اطراف افزایش قابلیت تبعیض برای کار در سایتهایی است که دارای سطل زباله سنگین هستند. به طور خاص ، توانایی تنظیم میزان تن های آهنی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. برای کار در شرایط کم نور ، نور پس زمینه نیز اضافه شده است.

ویژگی های اضافی موجود در دستگاه  در واقع به توانایی F19 برای عملکرد به عنوان ناگت یاب ردیاب اضافه نمی کند اما از این قابلیت هم نمی کاهد و برخی از افراد به دلیل قابلیت کارایی زیاد ممکن است این دستگاه را به Gold Bug Pro ترجیح دهند. افراد علاقه مند خواهند شد زیرا این در حال حاضر تنها مدل از سری است که با این سیم پیچ به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می شود.

من ممکن است نیاز مبرم به ویژگیهای اضافی نداشته باشم ، اما ترجیح می دهم گزینه هایی داشته باشم و نیازی به آنها نداشته باشم ، زمانی را پیدا کنم که گزینه را بخواهم و آن را نداشته باشم! این دستگاه ها بصورت دوره ای با تخفیف های بسیار شدید ارائه می شوند و بنابراین با خرید دقیق می توانید F19 را با قیمت بیش از Gold Bug Pro تهیه کنید ، به خصوص اگر گزینه های سیم پیچ را در نظر بگیرید.

فیشر f19

همچنین خواندن لینک های زیر نیز پیشنهاد می شود

فلزیاب Garrett Ace 200

فلزیاب Garrett Ace 250

فلزیاب EXP 4000

فلزیاب Garrett AT Pro

فلزیاب gold Bug Pro

 

, , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست