فلزیاب Fisher Gemini 3

در مورد فلزیاب Fisher Gemini 3  می تواند گنجینه ها و انبارهای دفن شده را کاوش کند . Fisher Gemini 3 گنجینه های زیادی را در زیر زمین کشف خواهد کرد. شکارچیان گنج دو جعبه ای می دانند که فلزیاب Fisher Gemini 3 به یکی از بهترین های موجود شهرت دارد.
طراحی شده برای کاوش اشیا در عمق بالا . بسته به کانی سازی زمین و اندازه هدف ، ممکن است اشیا تا عمق 20 فوت تشخیص داده شوند! Fisher Gemini-3 عمیق تر می شود ، ردیابی می کند و استفاده از آن آسان تر از هر حافظه نهان یاب یا فلزیاب گنج در کلاس خود است. این ردیاب فیشر با 16 باتری استاندارد AA کار می کند.

فلزیاب Fisher Gemini 3مشخصات فلزیاب Fisher Gemini 3

تمام فلزات را تشخیص می دهد. حساس به اشیا بزرگ ، عمیق یا رگه های سنگ معدن.
کریستال ، فرستنده و گیرنده 82 کیلوهرتز
عملیات چهار حالته: ردیابی استقرایی ، ردیابی رسانایی ، ردیابی استقرایی اسکن گسترده و ردیابی استقرایی اسکن باریک.
مونتاژ صفحه اختیاری برای ردیابی لوله ها در زیر زمین
مدارهای کاهش نویز 60 سیکل
پاسخ هدف صوتی VCO برای تعیین دقیق

ویژگی های Gemini 3

Gemini-3 برای یافتن اشیا بزرگ در عمق بالا مانند صندوق آهنی ، رگه سنگ معدن یا لوله فلزی طراحی شده است که توسط کاوشگران حرفه ایی گنج ، جستجوگران ، زمین شناسان و خدمات عمومی استفاده می شود. بسته به کانی سازی زمین و اندازه هدف ، ممکن است اجسام تا عمق بیست فوت یا بیشتر تشخیص داده شوند.

همانطور که نشان داده شده است ، کار با آن آسان است و یا از آن در حالت جستجوی القایی پویش گسترده دو نفره استفاده می کنید ، جایی که دو اپراتور با فاصله 35 ‘از یکدیگر می توانند مناطق بزرگ را به سرعت جستجو کنند. فیشر بیش از 50 سال پیش اولین آشکارساز فلزی دو جعبه ای را ثبت اختراع کرد و از آن زمان ما به پیشرفته ترین دستگاه ها رسیده ایم. جوزا -3 بهترین ما از گذشته است.

به سرعت در مناطق بزرگ جستجو کنید: همانطور که نشان داده شده است از عملکرد آسان و دستی استفاده کنید یا از آن در حالت جستجوی پویش دو نفره برای یافتن اشیا long طولانی یا رگه های سنگ استفاده کنید. در حالت اسکن گسترده ، دو اپراتور که 35 فوت فاصله دارند می توانند به سرعت مناطق بزرگ را جستجو کنند.

چرا به تقلید بسنده می کنیم؟ فیشر بیش از 50 سال پیش اولین آشکارساز دو جعبه را ثبت اختراع کرد و از آن زمان به بعد پیشرفت هنر را داشته ایم. Gemini-3 بهترین ما از گذشته است.

شهرت ما را در نظر بگیرید: اگر یک شکارچی گنج دو جعبه هستید ، احتمالاً می دانید که Fisher Gemini-3 به عنوان بهترین در اطراف شهرت دارد. هم اکنون سفارش خود را با Kellyco ثبت کنید.

سیستم Gemini 3

کنترل های فرستنده فلزیاب Fisher Gemini 3

POWER: کلید خاموش و روشن.
تست باتری: کلید دکمه ای برای نشان دادن قدرت باتری در متر.
کنترل های گیرنده
POWER: کلید خاموش و روشن.
حساسیت: پتانسیومتر بزرگ دکمه ای. حساسیت به اهداف و مواد معدنی زمینی را کنترل می کند.
RANGE: کلیدهای مختلف را برای سطح حساسیت نرمال و بالا تغییر دهید.
تست باتری: کلید دکمه ای برای نشان دادن قدرت باتری در متر.
موارد استاندارد کارخانه گنجانده شده است
دسته 3 قطعه
گارانتی 5 ساله
کتابچه راهنمای دقیق
مشخصات محصول
همچنین لینک های مفید زیر را نیز بخوانید 
, , , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست