فلزیاب Garrett Ace Apex

فلزیاب Garrett Ace Apex تنها مورد بدون تغییر در مورد آخرین مدل از سری Garrett ACE می باشد . خانواده فلزیاب های Garrett ACE سالها پیش بازی را تغییر دادند ، زمانی که عملکرد قدرتمند ، ویژگی های چشمگیر و ارزش زیادی در دسترس هر کاوشگر گنج قرار گرفت. ACE Apex جدید اوج تشخیص فلزیاب با قیمت مناسب است.

فلزیاب Garrett Ace Apex

نحوه کار فلزیاب Garrett Ace Apex

فناوری Multi-Flex Garrett ، که توسط یک پلتفرم دیجیتال با پهنای باند پهن و گسترده تأمین می شود ، به سادگی قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را با Apex به شما می دهد تا آنچه را می توان در هر فلزیاب در محدوده قیمت آن مشاهده کرد! از فرکانسهای منفرد قدرتمند برای افزایش تشخیص در اهداف خاص استفاده کنید ، یا یکی از حالتهای همزمان چند فرکانسی Apex را برای دستیابی به تشخیص عالی در همه اهداف در همه خاکها انتخاب کنید.

توجه: فرکانس های پایین تر به طور کلی در اهداف بزرگتر و رساناتر (یعنی سکه های نقره بزرگ) قابلیت تشخیص بهتر را دارند. فرکانس های بالاتر به طور کلی در اهداف کوچکتر و رساناتر (به عنوان مثال ، سکه های نقره چکش خورده ، ناگت های طلا) قابلیت تشخیص بهتر را دارند.

فرکانس های دستگاه Ace Apex

این ردیاب دارای چهار فرکانس منفرد (5 ، 10 ، 15 و 20 کیلو هرتز) و دو گزینه چند فرکانسی است: یکی استاندارد و دیگری مخصوص سواحل آب شور. و با استفاده از حالت های بین المللی و سکه ایالات متحده ، می توانید ردیاب خود را در هر نقطه از کره زمین برای یافتن گنج ببرید.

فناوری جدید گرت به کاربران امکان تغییر بین تک و چند فرکانس در همان دستگاه را می دهد. با افزودن تعادل زمین با وضوح بالا ، می توان از ACE Apex در شرایط مختلف معدنی سازی استفاده کرد ، ردیاب ها را قادر می سازد تقریباً هر هدف را در لیست خود پیدا کنند.

مانیتور فلزیاب ACE APEX

ویژگی های فلزیاب Ace Apex

کنترل های بصری و کارآمد

دکمه های درایو مستقیم برای کنترل هایی که بیشتر استفاده می شود. تنظیمات منوی دسترسی آسان برای سایر کنترل ها.

شش حالت شناسایی + PINPOINT
صفر ، سکه ، سکه های ایالات متحده (با نمادهای سکه) ، جواهرات ، آثار و سفارشی

اعداد بزرگ هدف باتری
قابل شارژ باتری لیتیوم یونی قابل شارژ داخلی ، بسته به تنظیمات ، تقریباً 15 ساعت استفاده را فراهم می کند. کابل شارژ میکرو USB موجود است.

IRON AUDIO
ویژگی منحصر به فرد Garrett به شناسایی صحیح اشیا فلزیابی پیچیده آهن مانند درب بطری کمک می کند.

شناسه هدف شنیدنی 5 تنی
پنج تن مجزا شناسایی هدف شنیداری بیشتری را نسبت به فلزیاب های گرت ارائه می دهد.

HYBRID AUDIO SYSTEM
صدای هدف Apex سادگی صدای باینری (موجود در ردیاب های ACE موجود) را با مزایای اضافی صدای متناسب متناسب برای اهداف ضعیف فراهم می کند.

, , , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست