فلزیاب Garrett AT Gold

فلزیاب Garrett AT Gold با فرکانس بالا کار می کند و شامل حالت جستجوی ALL METAL (تمام فلز) است ، این حالت بسیار توصیه می شود ، زیرا بیشترین عمق و حساسیت را فراهم می کند. همچنین یک پاسخ صوتی مداوم فراهم می کند که به شما امکان می دهد سیگنال های تشخیص تولید شده توسط اهداف ضعیف را بشنوید. دارای فرکانس کاری 18.75 کیلوهرتز برای تشخیص بهتر ناگت های کوچک طلا ، جواهرات ، سکه ها و آثار باستانی است .
فلزیاب گرت ای تی گلد

کاربرد فلزیاب Garrett AT Gold

فلزیاب گرت  AT GOLD  برای یافتن ناگت های کوچک طلا در چالش برانگیزترین محیط ها از جمله کاوش در عمق کم آب شیرین طراحی شده است. . دستگاه At-Gold با فرکانس بالا کار می کند و شامل حالت جستجوی ALL METAL است ، این حالت بسیار توصیه می شود ، زیرا بیشترین عمق و حساسیت را فراهم می کند. همچنین یک پاسخ صوتی مداوم را فراهم می کند که به شما امکان می دهد سیگنال های تشخیص تولید شده توسط اهداف ضعیف را بشنوید. دستگاه فلزیاب AT-Gold کاملاً  ضد آب است و برای استفاده در آبهای سطحی توصیه می شود اما استفاده از آن در آب نمک توصیه نمی شود.

امکانات موجود در AT Gold

  • All Metal Mode : حالت All Genuine Metal عمق و حساسیت بیشتری را برای کوچکترین ناگت ها فراهم می کند.
  • نمودار تجزیه و تحلیل هدف : به طور همزمان هدایت هدف و الگوی تفکیک فلزیاب را نشان می دهد.
  • All Terrain : برای استفاده در محیط های بارانی ، مرطوب و گرد و غبار طراحی شده است ، کیف ضد آب می تواند در آب تا عمق 10 فوت (3 متر) غوطه ور شود.
  • شناسه دیجیتال اهداف : مقیاس عددی از 0 تا 99 ؛ رسانایی یک فلز هدف را برای افزایش توانایی تشخیص اهداف از یکدیگر نشان می دهد
  • تبعیض آهن با وضوح بالا : 44 نقطه وضوح برای آهن ارائه می دهد ، که توسط صفحه کلید کنترل می شود و به عنوان یک عدد دیجیتال در صفحه LCD مشاهده می شود ، برای دقیق ترین توانایی جدا کردن هدف خوب از بقایای آهن.
  • آستانه قابل تنظیم : به کاربر اجازه می دهد تا آستانه صوتی (سر و صدای ثابت پس زمینه) را برای شنیدن بهتر اهداف به صورت دستی تنظیم کند
  • Iron Audio : به کاربر اجازه می دهد تا اتو را به صورت تفکیکی بشنود و اشیای مسطح مسطح مانند درب بطری ها و واشرها را با شنیدن صدا تشخیص دهد.
  • All Metal Iron Audio : یک ویژگی منحصر به فرد Garrett است که به کاربر اجازه می دهد اشیا iron آهنی را حتی در هنگام کار در حالت All Metal تماماً شنیدنی تشخیص دهد.
  • Ground Balance Window : ویژگی منحصر به فرد Garret که به کاربر اجازه می دهد تنظیم تعادل زمین را “گسترش” دهد تا پاسخ به تغییرات زمین ظریف را کاهش دهد.
, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست