فلزیاب Garrett AT MAX

فلزیاب Garrett AT MAX یکی از پرکاربردترین و پیشرفته ترین فلزیاب های مورد استفاده در قاره امریکا و اروپا می باشد . با افزایش عمق تشخیص دستگاه ، فناوری بی سیم Z-Lynk و بسیاری پیشرفت های دیگر در این دستگاه لحاظ شده است  ، AT MAX به کاوشگر  کمک می کند تا نهایت استفاده را ببرد ! می توانید از AT Max در خشکی در آب شیرین یا در آب شور استفاده کنید

دستگاه فلزیاب فلزیاب Garrett AT MAX

موارد موجود فلزیاب Garrett AT MAX

فلزیاب گرت AT MAX دارای قابلیت Pinpointer ، هدفونهای بی سیم MS-3 به همراه لوازم جانبی می باشد دفترچه راهنمای  MAX AT.
ویژگی های AT MAX برابر با حداکثر عملکرد: فناوری بی سیم داخلی Z-Lynk مدار مجتمع که صدا را به هدفون بی سیم شما منتقل می کند.
شش برابر سریعتر از سرعت بلوتوث! جفت شدن خودکار ، بدون کابل و هیچ تداخلی از سایر دستگاه های بی سیم.
حداکثر عمق تشخیص افزایش قدرت انتقال و الکترونیک پیشرفته AT Max را با افزایش عمق قابل توجهی فراهم می کند.
True All Metal Mode انواع فلزات را تشخیص می دهد و بیشترین عمق و حساسیت تشخیصی را فراهم می کند.
Backlight: صفحه LCD را برای بهبود دید در شرایط کم نور روشن می کند. فرکانس بهینه شده فرکانس کاری حداکثر 13.6 کیلوهرتز در AT حداکثر قابلیت شناسایی عالی را در طیف وسیعی از اهداف – از جمله سکه های نقره ، جواهرات طلا و آثار برنجی فراهم می کند.
توازن زمین با وضوح بالا به صورت خودکار و قابل تنظیم برای عملکرد بهتر. شامل 175 نقطه از وضوح تعادل زمین ، به AT Max اجازه می دهد تا هر دو خاک رسانا (مانند سواحل آب شور) و زمین بسیار معدنی را اداره کند. 

کاربرد AT MAX

به دنبال یافتن سکه ، انگشتر ، آثار باستانی و جواهرات در همه محیط ها هستید؟  یکی از بزرگترین ویژگی های AT MAX ضد آب بودن آن است.و کل ردیاب تا 10 فوت یا 3 متر ضد آب است. ویژگی تعادل زمین قابل تنظیم AT Max همچنین به شما کمک می کند تا در شرایط معدنی خاک – حتی سواحل آب شور – جستجو کنید. با استفاده از تعادل خودکار و دستی زمین ، می توانید تعادل زمین را به صورت مرحله ای چهارم تنظیم کنید. محیط باران یا باران ، گل آلود و حتی اقیانوس نمی تواند این دستگاه را متوقف کند.

, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست