آشنایی و خرید فلزیاب دستی

فلزیاب دستی یا دست ساز به دستگاههایی گفته می شود که در موارد خاص مثال اگر جایی کنده شده و به دلیل سایز فلزیاب نمی توان ادامه کاوش را بررسی کرد استفاده می شود یا همچنین برخی دیگر در فرودگاهها یا ایستگاههای بازرسی برای راحتی کار استفاده می شود .

فلزیاب دستی

فلزیاب دستی و پین پوینتر

پین پوینتر یک فلزیاب کوچولو بوده که لوپ یا کویل نداره و به جاش یه انتن میله ایی کوچیک داره که عمق و قدرت کمتری داره . عمق کاوش در حد چند سانتی متره که بیشتر در مراکز دولتی و مراکز بازرسی استفاده می شود که در مواردی به کار کاوشگران هم میاد ( ساده تر از این نمیشد دیگه توضیح داد )
موارد استفاده : اگر در کاوش در شرایطی خاکی مطابق تصویر قرار گرفتید از  پین پوینتر استفاده کنید و طرز کار به این صورت است که وقتی فلز به انتن پین پوینتر نزدیک شود طبق میدان مغناطیسی اطراف دستگاه شروع به هشدار و آلارم می دهد .

پین پوینتر

دروغ و کلاهبرداری با پین پوینتر

بارها دیده شده که برخی شیادان به اسم فلزیاب کوچک قدرتمند در خاک که کوچک است پین پوینتر هارا به مردم فروخته اند تحت عنوان تعابیر مثل ( فلزیاب موبایلی ، فلزیاب جیبی ، ردیاب یا شعاع زن و … ) پس اگر اکنون این مقاله را می خوانید باید بدانید این دستگاه نه کاربر ردیابی نه شعاع زنی بلکه فقط پین پوینتر بوده که فاصله جند سانتی تا هدف را می تواند تشخیص دهد . اگر به قصد ارزان بودن این دستگاه را به شما بفروشند بدانید که زیاد کارایی ندارد . اگر دنبال تفرح یا سرگرمی هستید می توانید فلزیاب اندروید را نصب کنید .

, , , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست