طلایاب Rover Gold

طلایاب Rover Gold یک دستگاه برای شناسایی طلا ، نقره و مواد معدنی است که به ویژه برای مکان یابی طلا ، نقره و سایر سنگهای معدنی ساخته شده است. این دستگاه منحصر به فرد است ، زیرا در درجه اول برای جستجوگر حرفه ای برای استفاده در معادن و محیط های معدن طراحی شده است. پس از سالها آزمایش در معادن مختلف ، مزارع غنی از طلا در مکانهایی مانند سودان ، تانزانیا ، مالزی ، مکزیک ، ایالات متحده آمریکا ، استرالیا و بسیاری از کشورهای دیگر ، فن آوری سنسور تعبیه شده از OKM امکان شناسایی آسان سنگ معدن طلا را فراهم کرده است.

دستگاه Rover Gold

ویژگی های طلایاب Rover Gold

قابلیت های جدید ساخته شده مانند  Mineral Scan  کار را برای افراد حرفه ای و همچنین تازه کار ساده کرده است. با استفاده از Rover Gold موارد زیر قابل تشخیص است:
سنگ (از جمله تلوریم، کالاوریت، سیلوانیت، ناگی آژیت)
طلا در کوارتز (هارد راک)
علاوه بر اینکه قادر به یافتن سنگهای معدنی طلا و مواد معدنی است ، طلایاب Rover همچنین به دنبال گنج های مدفون شده نیز می باشد . اسکنر سه بعدی Rover Gold همان عملکرد  Rover C II  و  Rover C را  با  Super Sensor دارد . ردیابی دستگاه فقط به طلا محدود نمی شود ، می تواند بسیاری از اشیا زیر زمین  پیدا و شناسایی کند ، از جمله:

مخازن گنجینه و صندوق های طلا
جواهرات و نقره دفن شده زیر زمین
اثار تاریخی برنز و مس
انبار سکه
مکان های قبر باستان
غارها و تونل

علاوه بر این با Rover Gold یک کامپیوتر Netbook کاملاً برنامه ریزی شده با نرم افزار Visualizer 3D که از قبل پیکربندی شده است ، دریافت خواهید کرد  . به شما این امکان را می دهد که بر روی گنج یا کاوش طلا و محل اقلام بسیار ارزشمند تمرکز کنید.

ویژوالایزر 3D  نرم افزار می توانید مقادیر اندازه گیری در یک تصویر سه بعدی است که می تواند تجزیه و تحلیل جزئیات برای قرار دادن اشیاء به خاک سپرده نشان می دهد. در تجزیه و تحلیل برای اشیا buried دفن شده ، نرم افزار می تواند اندازه و عمق اهداف را تخمین بزند.

سایر موارد مهم با Rover Gold

حالت های تنظیم ساده (معدنی اسکن، اسکن زمین و پین اشاره گر)
صفحه نمایش پشت روشن برای بهره برداری آسان در معادن و در شب
چراغ های LED برای کار در شب و یا در مکان های تاریک
نرم افزار اختصاصی برای کار در شب
طراحی ارگونومیک، سبک و فرز
دارای محفظه مناسب کار در دمای شدید در طول روز
ضربه و مقاوم در برابر آب
, , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست