فلزیاب گرت Sea Hunter Mark II

فلزیاب گرت Sea Hunter Mark II در میان کاوشگران گنج ، سازمان های اجرای قانون و صنایع مختلف به عنوان یکی از معتبرترین و پیچیده ترین فلزیاب های شناور در نوع خود دارای شهرت بی نظیری است. Sea Hunter Mark II دارای ابزاری پیشرفته مبتنی بر ریزپردازنده است که دارای سبکی ، مقاومت بسیار بالا و کاربرد آسان است.
مدار القایی پالس pi عمق بسیار خوبی را فراهم می کند و شما را قادر می سازد بدون دخالت در آب نمک و بیشتر مواد معدنی زمین ، گنجینه ای را پیدا کنید.

فلزیاب Sea Hunter Mark II

ویژگی های فلزیاب گرت Sea Hunter Mark II

  • حالت جستجوی عمیق فلزی
  • آستانه صوتی ، قابل تنظیم است
  • تبعیض: دامنه کامل (PI)
  • هدفون زیر آب
  • جعبه کنترل Hip Mount
  • ریز پردازنده کنترل
  • حالت حذف نمک (PI)
  • حساسیت / تنظیم عمق
  • Surface Mount PC Board Technology

ویژگی های برجسته عملکرد خارق العاده Sea Hunter ، مسکن با طراحی سفارشی و پیکربندی های متعدد ، آن را نسبت به سایر ردیاب های زیر آب موجود برتری می دهد.

مدارهای مبتنی بر ریز پردازنده در Sea Hunter حساسیت بیشتر ، پاسخ سریعتر به هدف را ارائه می دهد و همراه با Garrett ‘ حالت منحصر به فرد حذف هدف گسسته. محفظه مهر و موم شده دو حلقه ای با دوام و سبک وزن ، دارای باتری های مهر و موم شده حلقه ای و محفظه های الکترونیکی است که باعث بدون دردسر جایگزینی باتری می شود. سیم پیچ جستجوی اپوکسی 8 اینچ و هدفون های سفارشی طراحی شده ، زیر آب 200 فوت ، Sea Hunter Mark II را بسیار پایدار و قابل اعتماد می کند. فلزیاب Garrett ATX

Sea Hunter Mark II بسیار متنوع است ، چهار آرایش را برای نیازهای جستجوی شما ارائه می دهد: طولانی ساقه با پایه ساقه بالا ، زیر پایه ساقه کاف ، پایه مفصل ران و ساقه کوتاه ScubaMate. هر نوع تنظیمات به شما امکان می دهد همه کاره باشید تا در زمین ، در آب کم عمق یا زیر آب یا در شرایطی که یک ردیاب مهر و موم شده لازم است جستجو کنید. ScubaMate ایده آل است برای غواصی در حالی که ساقه بلند به شما امکان می دهد محفظه کنترل را بر روی کمر یا شانه خود حمل کنید ، یا ساقه سوار شده ، برای جستجو در خشکی یا در آب کم عمق مفید است. شامل موارد رایگان زیر Garrett 8 “PROformance coil search undermersible Garrett Sea Hunter Mark II 10” x14 “PROformance Elliptical Mono Loop Coil Submarible هدفون غوطه وری کیسه تسمه DVD آموزشی

, ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست